Suur Eesti Raamatuklubi

aprill 3rd, 2012

Raamatuklubist

Klubi tekkest
Koostöös Yhtyneet Kuvalehdet OY-ga käivitas Varrak 1998. aastal Eesti esimese raamatuklubi - Suur Eesti Raamatuklubi. Pärast soomlastest lahkulöömist mõned aastad hiljem rajati vaid Varraku omanduses olev Varraku Raamatuklubi, kuhu aastal 2006 kuulus üle 15000 liikme. 2006. aasta lõpus omandas Varrak Suur Eesti Raamatuklubi ja 2008. aastal - kümme aastat pärast Suur Eesti Raamatuklubi teket Eestisse - ühendati Varraku Raamatuklubi ja Suur Eesti Raamatuklubi, mille tulemusel tekkis Eesti suurim raamatuklubi ca 30 000  klubiliikmega.

Miks liituda Suure Eesti Raamatuklubiga?
Meie üleküllastatud raamatukauplustes on väga raske seda õiget raamatut leida, Suur Eesti Raamatuklubi annab võimaluse raamatuid Teile paremini tutvustada. Lisaks on raamatute tellimine klubi kaudu mugavam ja soodsam, lugeja saab teha valiku kodus ning raamat saadetakse talle postiga.
Igas kuus valime Teie jaoks hoolikalt välja klubiraamatu, mis on ka hinnalt eriti soodne.
Samas valime alati veel mõne raamatu, mida Teile põhjalikumalt tutvustada. Suure osa kogu raamatuvalikust  moodustab värskeim uudiskirjandus. Iga kord tutvustame mõnda autorit või sarja põhjalikumalt. Usume, et ka raamatuvaliku temaatilistesse rubriikidesse jagamine muudab pakkumise lugeja jaoks ülevaatlikumaks.
Huviline leiab kergemini kätte, mida otsib, olgu see siis ajaviiteromaan, väärtkirjandus, teatmeteosed, põnevikud ja ulmeraamatud, ajalookirjandus, äriraamatud, lasteraamatud või midagi muud.

Klubiliikme võidud:
•  Suur ja mitmekesine raamatuvalik.
•  Tasuta klubi ajakiri iga kuu alguses.
•  Teoste tellimine on kerge ja mugav.
•  Raamatute hinnad on raamatuklubist tellides alati soodsamad kui poes.

•  Kõigile klubiliikmetele igakuised eripakkumised.
•  Klubiliikmed pääsevad Suure Eesti Raamatuklubi raamatureisidele ja muudele vahvatele klubiüritustele.
•  Viie klubiraamatu ostmise järel ootab teid alati auhinnaraamat.

Liitu Suure Eesti Raamatuklubiga siin: www.serk.ee


Kommentaarid on suletud.